Milí spoluobčania,

obec sa pripravuje na celoplošné testovanie, ktoré sa uskutoční v telocvični ZŠ Povina v dňoch 31. 10. 2020 – 01. 11. 2020 v čase od 07:00 hod – 22:00 hod, pričom posledný odber bude vykonaný o 21:30 hod.

Na testovanie môžete prichádzať v akomkoľvek čase, nebude sa postupovať podľa abecedy. V prípade, že bude pred telocvičňou väčší počet ľudí, budeme Vás informovať cez mobilnú aplikáciu Povina, aby ste zbytočne nestrácali čas v rade. Návod na stiahnutie bezplatnej mobilnej aplikácie : https://obec-povina.sk/obecne-oznamy-cez-mobilnu-aplikaciu/

Na registráciu testovania budete potrebovať občiansky preukaz, v prípade detí treba kartičku poistenca.

Prosíme o dodržiavanie nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR a Vlády SR (rúška, odstup, dezinfekcia rúk).

Uvedomujeme si, že súčasné obdobie je pre všetkých veľmi náročné, preto Vám vyslovujeme vďaku za disciplinovanosť a toleranciu voči ostatným.

V prípade zmien Vás budeme včas informovať, s Vašimi otázkami sa môžete obrátiť do piatku 30. 10. 2020 do 14:00 hod na: janka.klobucnikova@obec-povina.sk, stanislava.tomascova@obec-povina.sk, 041/4211421.

Zhrnutie celoplošného testovania Covid-19 bude v piatok vyhlásené aj v obecnom rozhlase.