Uplynulý víkend patril futbalu, hudbe a zábave. Už po 18x zorganizoval Slávko Matejčík sobotnú Povinskú jedenástku a 10. ročník nedeľného futbalového turnaja In memoriam Jožko Papán.

V detskej 11-tke si v ôsmom ročníku prvé miesto vykopal Matias Trúchly, druhé miesto Sebastián Hrubý a tretie miesto Tobiasko Purašík. V mužskej 11-tke obsadil prvé miesto Stanko Šuran, druhé miesto Mário Charamza a na treťom mieste skončil Radko Szjarto. Sobotný večer sa uzavrel skvelou zábavou, ktorá trvala až do ranných hodín.

V nedeľu sa vo futbalovom turnaji zišli 4 mužstvá, TJ Slovan Povina, futbalisti z Lodna, z Horného Vadičov a bývali kolegovia Jožka Papána. V priebehu turnaja bol Slávko spolu s Jožkovou maminou Hankou, bratom Jurajom a bývalými kolegami zapáliť sviečku na cintoríne. Turnaj sa ukončil v poobedných hodinách s víťazným mužstvom z Lodno, druhé miesto vybojoval TJ Slovan Povina a na treťom mieste skončil Horný Vadičov.

Po odovzdaní cien otvorila starostka so Slávkom program minútou ticha na počesť Jožkovi Papánovi, poďakovala sa Slávkovi za organizáciu futbalového víkendu a kultúrnu časť zahájila heligonkárka Rebečka Ďurčová, súrodenci Mrmusovci, heligonkárky Helena Kubaščíková a Majka Kubíková s František Mrmus, nová kapela ZUŠ z KNM a na záver detičky pobavila zábavná Simsalala😁🤩
Ďakujem organizátorovi Slávkovi Matejčíkovi, že už po 18 krát zorganizoval futbalový víkend plný zábavy a priateľských stretnutí 😉
Ďakujeme tiež sponzorom a Jozef Čelko za bufet 😉🙏