Tradičnou akciou obce a športovej komisie je Trojkráľový hokejbalový turnaj. V ranných hodinách sa na asfaltovom ihrisku v areáli školy zišli priaznivci športu a prvý zápas sa začal o 8:30 hod. Do turnaja sa prihlásili 4 domáce mužstvá Ťažké váhy, Titani, Posledný Mohykán a Dolná smršť.

Na ihrisku sa proti sebe postavilo 5 hráčov, hralo sa 2×15 minút každý s každým. Počas prestávok bolo zabezpečené aj občerstvenie, klobáska, pivko aj guláš, ktoré pripravovali kuchári Jožko Čelko starší a Maťo Ceglédi. Ďakujeme páni, pochutnali sme si.

Každé mužstvo bojovalo zo všetkých síl. Hráči i brankári to nemali vôbec ľahké. Prvé miesto si vybojoval Posledný mohykán pod vedením Peťa Brodňana, druhé miesto Dolná smršť pod vedením Jána Kocúra st. a tretie miesto Titani pod vedením Radka Purašíka. Palko Slovák strelil 16 gólov, čím sa stal najlepším strelcom turnaja a najťažšie v bráne to mal brankár Radko Jašurek. Fantastickým brankárom bol aj Maťo Chudina.

Ďakujeme za organizáciu športovej komisii, všetkým zúčastneným hráčom, bufetu Jožkovi Čelkovi a kuchárom, ako aj sponzorovi Maťovi Staňovi.

Ďakujeme aj všetkým, ktorí sa prišli pozrieť a povzbudiť svoje mužstvá, ide o zábavu a vedenie ďalších generácií k športovým aktivitám v obci.